"Моряците" на Станислав Стоянов разгромиха Светкавица

27-04-2013, 07:36

Chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море, родени 1995 г. разгроми тима на Светкавица с 5:0, в среща от регионалното първенство. Двубоят се игра на СК Черно море под Аспаруховия мост. Талантите, водени от бившия капитан на представителния тим на Морето Станислав Стоянов, реализираха четири гола още преди почивката. Малко преди края на двубоя, варненци останаха с човек по-малко тъй като стражът на моряците Иван Христов получи червен картон. Младият футболист игра с ръка извън наказателното поле и бе пратен преждевременно под душовете. Хеттрик за Черно море реализира Христо Андонов, а по един вкараха Пламен Хорозов и Михаил Ангелов.

„Много съм доволен от моите футболисти. Изиграхме един от най-добрите си мачове през пролетта. Успяхме да вкараме четири бързи гола през първото полувреме, с което си направихме мача лесен. След попаденията се поуспокоихме малко. Стана един добър двубой за нашия отбор и заслужено спечелихме мача”, каза Станислав Стоянов.

Съставът на Черно море: Александър Александров, Иван Христов, Георги Кръстев, Симеон Неделчев, Христо Андонов, Васил Иванов, Карен Мадоян, Николай Иванов, Енчо Стойков, Владо Маринов, Михаил Ангелов.