Черно море подава жалба срещу съдийството

"Моряците" с куп претенции след равенството с Левски във Варна

Черно море ще подаде жалба от съдийско естество за срещата срещу Левски, завършила 1:1, научи БТА от клуба.

Причината за това е, че според ръководството на клуба в трети пореден мач отборът на Черно море е порязван от съдиите.

Най-големите претенции на "моряците" са свързани с изравнителния гол на Левски през първата част, който видимо бе отбелязан от положение на засада.

Наставникът на Черно море Георги Иванов също бе разочарован от решенията на съдиите, заявявайки, че неговият тим е ощетен във вече няколко поредни срещи.

"При 4 мача 3 пъти сме ощетявани, не знам дали е умишлено. Съдията ми се извини на полувремето, че е сбъркал, но не е нормално толкова мачове да ни ощетяват", каза Гонзо в минутите след срещата.