17-03-2013, 17:28

Varnautre.bg / АРХИВ

varna.utre.bg

Соколите с първа победа през пролетта

Отборът на Спартак 1918 постигна първа победа от началото на пролетния дял на шампионата. Соколите удариха с 2:0 тима на Видима-Раковски в Севлиево. И двата гола за варненци реализира Иван Цачев.

Тимът на Иван Найденов влезе добре в мача, като още в началните минути соколите показаха, че ще направят всичко за да успеят да вземат трите точки тази среща. В 33-тата минута Иван Цачев получи топката от Десислав Дяков, завъртя защитниците и стреля в далечния ъгъл на вратата за 1:0.

През втората част варненци успяха да реализират втори гол, който донесе спокойствие в редиците на гостите. В 77-ата минута капитанът на тима Боян Илиев намери нахлуващия на скорост Цачев, който с премерен диагонален удар реализира за 2:0.

„И двата тима се опитваха да играят футбол, но ние определено стояхме по-добре и заслужено победихме”, каза за Varnautre.bg Румен Димов.