Кавалерско реми срещу дамите от Спартак (Вн)

14-02-2013, 15:53

Орлин Цанев © Varnautre.bg

Ивайло Борисов

Демонстративен мач между спортните журналисти на Варна и спартаклийки беляза Свети Валентин

Демонстративен мач между спортните журналисти в морската столица и дамите от ЖФК Спартак (Вн), беляза Деня на влюбените. Екзотичната среща по случай 14 февруари - „Свети Валентин“ се игра на изкуствените игрища на спортенкомплекс Спартак днес. В съставът на представителите на четвъртата власт бяха Недко Петров, Николай Караколев, Петър Дойкински, Екатерин Дончев, Александър Дечев и Ивайло Борисов. В тима на спартаклийки бяха Тони Ганчева, Мария Георгиева, Емилия Тонева, Жена Стрезова, Петя Кюпова, Надя Белчева.

След много оспорвани две полувремена по 20 минути, срещата завърши наравно 7:7, като определено по-добре на терена стоя отборът на дамите от ЖФК Спартак.

Ексцентричният Николай Караколев вкара дежурния си гол в мачовете за тима на медиите, с който представителите на четвъртата власт стигнаха до равенството.