Гонзо направи видео разбор на мача Кубан

06-02-2013, 14:20

Използвал всички футболисти в контролата с руския тим

Наставникът на Черно море Георги Иванов, заедно със своите помощници, направи днес сутринта пълен разбор на срещата с четвъртия в руското първенство Кубан. Футболистите изгледаха целия мач срещу тима от Краснодар, загубен с 0:3. На всеки един играч му бяха посочени грешките от двубоя и му бе разяснено как трябва да подхожда в определени ситуации.

Треньорът вече е наясно какви корекции да направи в утрешния двубой на моряците срещу Костулени (Молдова), където до скоро треньор бе бившият наставник на Морето Велизар Попов.

Стана ясно още, че в срещата с руснаците Гонзо е използвал всички налични футболисти. Единственият без травма, който не взе участие е синът на Стоян Ставрев и трети вратар в тима Георги Ставрев. Всички футболисти са се появили в игра в началото на полувремето.