Суворово закри сезона с Банкет

19-11-2012, 11:08

Varnautre

В последния си мач за годината тимът воден от Венци Желев надигра Аристон (Русе) с 2:1

Отборът на Суворово постигна впечатляващ обрат в последния си мач за първия полусезон в Североизточната „В“ група. Пред собствена публика тимът воден от Венци Желев успя да победи Аристон (Русе) с 2:1, като по този начин ще завършат сезона в четворката в класирането.

След като допуснаха ранен гол, суворовци успяха да изравнят след попадение на Никола Василев в 30-ата минута, а през второто полувреме Преслав Пасев направи пълният обрат в срещата.

След двубоя футболистите продължиха с доброто си представяне на банкета по случай закриването на сезона в заведение в Суворово. Той обаче не бе достатъчен на играчите да разгърнат таланта си и по-голямата част от тях продължиха в известна варненска дискотека. Най-дейни на дансинга бяха Тошко Апостолов и Иван Иванов, които си тръгнаха, малко след като персонала на заведението започна да мете.