Представителният тим на Черно море победи юношите в контрола

18-10-2012, 18:16

chernomorepfc.bg

Всички национали взеха участие в срещата, без капитана Георги Илиев

Достойно поражение с 0:4 от мъжкия тим претърпяха юношите на Черно море в двустранната игра,

която се проведе на стадион Тича. Това бе и генерална репетиция на варненци за гостуването на Пирин в Гоце Делчев за 9-ия кръг на А група. Срещата е в неделя от 16 ч.

Първото полувреме премина без гол. Младежите, които са лидери в Елитната футболна група до 19 г. се държаха. След почивката наставникът Адалберт Зафиров направи много смени. В 49-ата минута Дончо Атанасов материализира 3-ходова атака, започнала от Миро Манолов през Илиян Капитанов. В заключителните 15 минути от мача Манолов оформи хеттрика си с попадения в 72-ата, 76-ата и 86-ата минути.

От националите в игра влязоха всички, без капитанът Георги Илиев. Първи игрови минути записа Еденилсон Бергонси. На терена не се появи Мартин Дечев.
Утре сутринта отборът заминава за Банско, където ще бъде определена и групата за мача с Пирин.